adwokat Koszalin
Kancelaria adwokacka
Koszalin
Kancelaria adwokacka
separator - adwokat
Naczelna Rada Adwokacka
separator - Koszalin
mail Kancelaria adwokacka
Kancelaria Adwokacka - Elżbieta Nowak - Koszalin
spearator
     
separator
Kancelaria adwokacka - Koszalin

Kancelaria Adwokacka Elżbiety Nowak

aktywnie działa od grudnia 1990 r., jako jedna z pierwszych prywatnych kancelarii w Koszalinie.

Sukcesywnie zajmujemy się sprawami karnymi, cywilnymi, gospodarczymi, obsługą spółek prawa handlowego w zakresie prowadzonej przez nie działalności, zagadnieniami prawa europejskiego, a także sprawami rodzinnymi.

Zatrudnienie w kancelarii osób o odpowiednio wysokich kwalifikacjach zawodowych pozwala na kompleksową obsługę klientów krajowych i zagranicznych, także w języku angielskim, francuskim i rosyjskim, zapewniając obsługę we wszystkich wskazanych dziedzinach prawa.

Kancelaria Adwokacka Elżbiety Nowak od wielu lat prowadzi obsługę klientów krajowych i zagranicznych, świadcząc pomoc prawną i reprezentując podmioty zagraniczne w polskich spółkach prawa handlowego. Utrzymuje ścisły kontakt z wieloma adwokatami i radcami prawnymi, pracującymi w dużych kancelariach prawniczych polskich i zagranicznych, wymieniając doświadczenia i wiedzę przydatną do rozwiązywania konkretnych problemów prawnych.

Nadto w zakresie prac wykraczających poza zagadnienia bieżących zagadnień prawnych i ekonomicznych, Kancelaria korzysta z doradztwa biegłych księgowych, ekonomistów, a w przypadkach obligatoryjnego udziału, także z usług współpracujących z kancelarią tłumaczy przysięgłych języka angielskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego.

Adwokat Elżbieta Nowak aktywnie działa na rzecz samorządu adwokackiego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Koszalinie, jest przewodniczącą Komisji Kształcenia Aplikantów Adwokackich przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie, a także pełni funkcję wicedziekana Izby Koszalińskiej oraz Kierownika Szkolenia Aplikantów Adwokackich.