adwokat Koszalin
Kancelaria adwokacka
Koszalin
Kancelaria adwokacka
separator - adwokat
Naczelna Rada Adwokacka
separator - Koszalin
mail Kancelaria adwokacka
Kancelaria Adwokacka - Elżbieta Nowak - Koszalin
spearator
     
separator
Kancelaria adwokacka - Koszalin

Prawnik w Koszalinie - o nas

Kancelaria Adwokacka Elżbiety Nowak w Koszalinie aktywnie działa od grudnia 1990 r., jako jedna z pierwszych prywatnych kancelarii w Koszalinie. Zajmujemy się niemal wszystkimi sprawami, w jakich pomóc może prawnik. Nasi adwokaci to eksperci z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego i prawa gospodarczego. Mamy też duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z prawa rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty, opieka nad dziećmi itp.). Jedną z naszych specjalności jest również kompleksowa obsługa firm – spółek prawa handlowego. Nieobce są nam też zagadnienia dotyczące prawa europejskiego. Zatrudnienie w kancelarii osób o odpowiednio wysokich kwalifikacjach zawodowych pozwala na kompleksową obsługę klientów krajowych i zagranicznych, także w języku angielskim, francuskim i rosyjskim.

Kompleksowe doradztwo prawne

Kancelaria Adwokacka Elżbiety Nowak od wielu lat prowadzi obsługę klientów krajowych i zagranicznych, świadcząc pomoc i doradztwo prawne oraz reprezentując podmioty zagraniczne w polskich spółkach prawa handlowego. Utrzymujemy ścisły kontakt z wieloma adwokatami i radcami prawnymi, pracującymi w dużych kancelariach prawniczych polskich i zagranicznych, wymieniając doświadczenia i wiedzę przydatną do rozwiązywania konkretnych problemów prawnych. Dzięki temu każdemu klientowi możemy zaoferować obsługę na najwyższym poziomie.

Nadto w zakresie prac wykraczających poza zagadnienia bieżących zagadnień prawnych i ekonomicznych, Kancelaria korzysta z doradztwa biegłych księgowych, ekonomistów, a w przypadkach obligatoryjnego udziału, także z usług współpracujących z kancelarią tłumaczy przysięgłych języka angielskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego.

Adwokat Elżbieta Nowak aktywnie działa na rzecz samorządu adwokackiego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Koszalinie, jest przewodniczącą Komisji Kształcenia Aplikantów Adwokackich przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie, a także pełni funkcję wicedziekana Izby Koszalińskiej oraz Kierownika Szkolenia Aplikantów Adwokackich.