adwokat Koszalin
Kancelaria adwokacka
Koszalin
Kancelaria adwokacka
separator - adwokat
Naczelna Rada Adwokacka
separator - Koszalin
mail Kancelaria adwokacka
Kancelaria Adwokacka - Elżbieta Nowak - Koszalin
spearator
     
separator

Kompleksowa obsługa firm i klientów indywidualnych - OfertaStrefa działań naszej kancelarii adwokackiej to przede wszystkim kompleksowa obsługa firm i klientów indywidualnych, a także państwowych i samorządowych jednostek organizacyjnych.

Główne obszary, w jakich zapewniamy pomoc naszym klientom to kwestie związane z prawem cywilnym, rodzinnym, karanym i gospodarczym. Prowadzimy profesjonalne doradztwo i szukamy najlepszych rozwiązań dla spraw, z jakimi zgłaszają się do nas klienci. Gwarantujemy przyjazną obsługę i efektywną komunikację. Dokładnie informujemy klientów o wszystkich szczegółach związanych z danym problemem prawnym, przedstawiamy opcje i potencjalne skutki podejmowanych działań prawnych. Dzięki kompetencjom i doświadczeniu adwokat Elżbiety Nowak oraz pozostałych prawników różnych specjalizacji zatrudnionych naszej kancelarii, możemy reprezentować klienta zarówno przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, jak i sądami administracyjnymi oraz organami administracji. Zajmujemy się także obsługą klientów zagranicznych, posługujących się językiem angielskim, francuskim lub rosyjskim.

Prowadzimy stałą wymianę wiedzy z innymi kancelariami oraz adwokatami w celu poszukiwania jeszcze lepszych sposób rozwiązywania problemów, z którymi zgłaszają się do nas klienci. Stała współpraca z ekonomistami, księgowymi, a także tłumaczami przysięgłymi umożliwia nam prowadzenie spraw związanych ze specjalistycznymi zagadnieniami wykraczającymi poza bieżące zagadnienia prawne oraz ekonomiczne.

Posiadamy niezbędne umiejętności, wiedzę i przygotowanie do zajmowania się zagadnieniami z zakresu prawa europejskiego. Specjalizujemy się również w prowadzeniu windykacji należności.