adwokat Koszalin
Kancelaria adwokacka
Koszalin
Kancelaria adwokacka
separator - adwokat
Naczelna Rada Adwokacka
separator - Koszalin
mail Kancelaria adwokacka
Kancelaria Adwokacka - Elżbieta Nowak - Koszalin
spearator
     
separator

Kompleksowa obsługa firm i klientów indywidualnych – oferta kancelarii

Działalność naszej kancelarii adwokackiej opiera się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze firm i klientów indywidualnych, a także państwowych i samorządowych jednostek organizacyjnych. Zapewniamy naszym klientom pomoc i doradztwo prawne w zakresie wielu dziedzin i związanych z nimi zagadnień. Nasza oferta obejmuje:

  • prawo cywilne,
  • prawo karne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo rodzinne,
  • prowadzenie windykacji należności.

Prawo rodzinne, cywilne, karne, gospodarcze – zakres usług

Zawsze staramy się świadczyć najwyższej klasy usługi prawne i za wszelką ceną szukać najlepszych rozwiązań dla spraw, z jakimi zgłaszają się do nas klienci. Gwarantujemy przyjazną obsługę i efektywną komunikację na każdym etapie współpracy. Dokładnie informujemy klientów o wszystkich szczegółach związanych z danym problemem prawnym, przedstawiamy dostępne możliwości i potencjalne skutki podejmowanych działań prawnych. Dzięki kompetencjom i doświadczeniu adwokat Elżbiety Nowak oraz pozostałych prawników różnych specjalizacji zatrudnionych naszej kancelarii, możemy reprezentować klienta zarówno przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, jak i sądami administracyjnymi oraz organami administracji. Zajmujemy się także obsługą klientów zagranicznych, posługujących się językiem angielskim, francuskim lub rosyjskim. Posiadamy niezbędne umiejętności, wiedzę i przygotowanie do zajmowania się zagadnieniami z zakresu prawa europejskiego.

Przez niemal 30 lat funkcjonowania Kancelarii zdobyliśmy ogromne doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju spraw. Naszą specjalnością są zarówno delikatne sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, opieka nad dziećmi, alimenty itp.), jak i wymagające zagadnienia w obrębie dziedziny, jaką jest prawo gospodarcze. W imieniu naszych klientów biznesowych, którym oferujemy kompleksową obsługę firm, wykonujemy też prowadzenie windykacji należności od wierzycieli. W celu poszukiwania jeszcze lepszych sposobów rozwiązywania problemów, z którymi zgłaszają się do nas klienci, prowadzimy też współpracę z innymi kancelariami, adwokatami czy tłumaczami przysięgłymi oraz specjalistami z dziedzin takich jak ekonomia czy rachunkowość.